انواع سنگ ها

سنگ ها به طور کلی به دوسته سنگ های طبیعی و سنگ های مصنوعی تقسیم می شوند. سنگ های مصنوعی به سنگ های طبیعی گفته می شود که بعد از استخراج بر روی آنها تغییراتی توسط ابزار آلاتی مانند چکش و تیشه ایجاد می شود.

سنگ کوهی

سنگ های لاشه اگر دارای مقاومت و استحکام خیلی بالایی باشد می توان به آنها شکل داد و از آنها در نماهای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده کرد سنگ لاشه با این استحکام و مقاومت را سنگ کوهی گویند. علاوه به موارد گفته شده از سنگ کوهی در موارد زیر استفاده می شود :
ساخت شومینه و باربیکیو : چون سنگ کوهی مقاوت بالایی در برابر گرما دارد لذا در ساخت شومینه و باربیکیو بهترین انتخاب است. دیوارهای سنگی: سنگ کوهی به علت مقاومت خیلی بالا در برابر تغییرات دمای هوا اصولا در دیوارهای باغ و ویلا و حتی پارک ها از آنها استفاده می شود. سنگ فرش پیاده روها ، سنگ فرش پارک ها نیز از سنگ کوهی استفاده می شود.

سنگ قلوه

این سنگ ها را از رودخانه ها یا دریاها می توان استخراج کرد به همین دلیل به آن قلوه سنگ رودخانه ای نیز گفته می شود. در زمان های قدیم انسان هایی که در مسیر رودخانه ها یا دریاها قرار داشتند با استفاده از قلوه سنگ ها دیوارچینی و یا ساختمان سازی می کردند. امروزه در فضاهایی مثل ویلا ، پارک ها ، روستاها ، ... استفاده می شوند.


فروش سنگ لاشه جوینده- پیمانکاری سنگ لاشه جوینده- فروش سنگ لاشه سنگ مالون- فروش سنگ لاشه سنگ ورقه ای- تهیه فروش سنگ لاشه مستقیم از معدن

از طریق صفحه اینستاگرام زیر می توانید برای تهیه سنگ لاشه و انواع آن سفارش دهید