نصب سنگ لاشه

بعد از تهیه سنگ مناسب ساختمانی باید این سنگ ها توسط استادکاران ماهر در بخش های مختلف ساختمان نصب شوند. از سنگ های لاشه می توان در کف حیاط ویلا و یا کف باغ ها استفاده کرد. در شکل زیر نمونه ای از نصب سنگ لاشه برای کف محوطه که توسط پیمانکاری سنگ لاشه جوینده انجام شده است را مشاهده می کنید.

اصولا از سنگ لاشه کف به جای موزاییک های قدیمی استفاده می شود چون اولا دارای زیبایی بیشتری هستند و دوم این که دارای مقاومت بیشتری هستند و آب را جذب نمی کنند و در مقابل گرما و سرما مقاومت بالاتری دارند. امروزه کفپوش هایی که استفاده می شوند از جنس سنگ کوبیک هستند که زیبایی بسیار زیادی را به محوطه ای که از این نوع سنگ استفاده شده می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد سنگ کوبیک مطالبی را خدمت شما ارائه کنیم.

سنگ کوبیک

این سنگ از دسته سنگ های گرانیتی هستند و اصولا شکل مکعبی دارند. از نظر رنگ و سایز تنوع بسیار بالایی دارند. این سنگ ها بعد از استخراج از معادن به کارخانه ها انتقال داده می شوند تا با توجه به سفارش مشتریان آنها را با استفاده از ابزارآلات صنعتی شکل و اندازه بدهند. در شکل زیر نمونه ای از کفپوش محوطه که توسط پیمانکاری سنگ لاشه گل احمد جوینده نصب و پیاده سازی شده است را مشاهده می کنید.

علاوه بر نصب سنگ لاشه روی کف می توان سنگ لاشه را روی دیوار هم نصب کرد. جالب است که بدانید که می توان در دیوار چینی از سنگ لاشه ترکیبی استفاده کرد. شاید بپرسید خوب یعنی چی؟ یعنی می توان دیواری با چند مدل سنگ با رنگ های مختلف را اجرا و پیاده سازی نمود که بسیار هم زیبا می شود.


معدن سنگ لاشه- محوطه سازی- سنگ لاشه- سنگ مالون- تهیه فروش سنگ لاشه- اجرای سنگ لاشه اجرای سنگ مالون

از طریق صفحه اینستاگرام زیر می توانید برای تهیه سنگ لاشه و انواع آن سفارش دهید