تاریخچه سنگ

سنگ یک شکل جامد طبیعی از یک یا چند کانی است. هزاران نوع سنگ وجود دارد که در طول قرن ها استخراج شده اند. معادن سنگ در سراسر جهان واقع شده اند.

مواد معدنی موجود در سنگ

مواد معدنی موجود در سنگ از همان مواد معدنی مایع و گازی که زمین را تشکیل می‌دهند به دست می‌آیند. زمین به عنوان یک جسم عظیم از گاز و مواد معدنی مایع که به آرامی سرد شده و به یک هسته جامد متراکم می شود، توسعه یافت. از طریق فشار، پوسته زمین شروع به شکل گیری کرد و مواد معدنی سنگین به سمت هسته زمین فرود آمدند و در آنجا به دام افتادند. همانطور که پوسته ضخیم تر شد، در اطراف هسته داخلی فشرده شد که فشار و گرمای شدیدی را از داخل زمین ایجاد کرد. کریستال ها و سایر اشکال جامد از بخارات معدنی که آزاد می شدند شروع به رشد کردند. هنگامی که پوسته زمین شروع به انبساط و فرسایش کرد، گرما و فشار مواد معدنی جامد را به سطح زمین سوق داد که بسترهای سنگی عظیمی را تشکیل دادند. تا صد میلیون سال طول کشید تا برخی از این تخت ها شکل بگیرند. بسیاری از تخت ها در حال حاضر به عنوان معادن مورد استفاده قرار می گیرند که در آن سنگ استخراج می شود. بیشتر این کانی ها را می توان با رنگ، سختی و تشکیل بلورهایشان شناسایی کرد. کریستال ها در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند. تشخیص طیف گسترده ای از این کانی ها اغلب دشوار است. بسیاری از سنگ ها بسیار شبیه به یکدیگر هستند. با این حال، همه آنها بسیار متفاوت هستند. انواع سنگ‌های آشنا که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند از طریق چهار دسته شناسایی می‌شوند: رسوبی، دگرگونی، سنگ آذرین و ساخت انسان.


فروش سنگ لاشه جوینده- پیمانکاری سنگ لاشه جوینده- فروش سنگ لاشه سنگ مالون- فروش سنگ لاشه سنگ ورقه ای- تهیه فروش سنگ لاشه مستقیم از معدن

از طریق صفحه اینستاگرام زیر می توانید برای تهیه سنگ لاشه و انواع آن سفارش دهید